هفته نامه سمنان امروز

گزارش تصویری

بازار گرم مهارت آموزی در مرکز فنی و حرفه‌ای سمنان
آیین اربعین شهید مدافع حرم عباس دانشگر
مراسم افتتاحیه مجموعه تاریخی، فرهنگی، پذیرایی زندگی
تشییع با شکوه پیکرمطهر شهید مدافع حرم، عباس دانشگر در سمنان
« سمنان شهر نان»
کوچه باغی که پر از رایحه باران است

123 3 Small

مربی تیم ملی اسکواش:

سمنان جزو 3 استان برتر کشور در استعدادیابی اسکواش است

قره‌ضیاءالدینی، مربی تیم ملی اسکواش با بیان اینکه سمنان جزو سه استان برتر در استعدادیابی اسکواش است گفت: استعدادهای درخشانی در این استان وجود دارند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ مسعود قره‌ضیاءالدینی در تشریح جایگاه سمنان در ورزش اسکواش کشور اظهار کرد: استان سمنان از استعدادهای خوب و آینده‌داری در رشته اسکواش برخوردار است.
وی با تأکید بر اینکه سمنان جزو سه استان برتر در استعدادیابی اسکواش است، تصریح کرد: جریان استعدادیابی اسکواش در سمنان با جدیت دنبال می‌شود.
مربی تیم ملی اسکواش با اشاره به اینکه زیرساخت‌های اسکواش در استان سمنان باید تقویت شود اضافه کرد: این استان سرشار از استعدادهای درخشان در رشته اسکواش است و باید بستر مناسب برای پرورش آن‌ها فراهم شود.
قره‌ضیاءالدینی تصریح کرد: استان‌های دیگر نیز از روش استعدادیابی در سه استان برتر اسکواش کشور در این زمینه الگوبرداری کنند تا در تمام استان‌های کشور شاهد رشد ورزش اسکواش باشیم.
وی با تأکید بر اینکه فدراسیون نگاهی ویژه به اسکواش پایه دارد، اظهار کرد: هدف ایجاد پشتوانه‌هایی قوی برای آینده تیم‌های ملی است.
گفتنی است پایگاه قهرمانی به همت اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با هدف رشد و شکوفایی و توسعه پایدار ورزش قهرمانی استان و کشف و جذب مستعدان رشته‌های ورزشی در تاریخ 14 اردیبهشت ‌ماه سال گذشته با حضور رامین طباطبایی مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان بازگشایی شد

Back to Top

Template Design:Dima Group