هفته نامه سمنان امروز

گزارش تصویری

بازار گرم مهارت آموزی در مرکز فنی و حرفه‌ای سمنان
آیین اربعین شهید مدافع حرم عباس دانشگر
مراسم افتتاحیه مجموعه تاریخی، فرهنگی، پذیرایی زندگی
تشییع با شکوه پیکرمطهر شهید مدافع حرم، عباس دانشگر در سمنان
« سمنان شهر نان»
کوچه باغی که پر از رایحه باران است

ra4 1412

از قول تا عمل
طی سال‌های گذشته مدیران و مسئولان شهر و استان سمنان وعده‌هایی به مردم اخلاقمدار استان داده‌اند. در این ستون از هفته‌نامه سمنان امروز می‌کوشیم به منظور یادآوری وعده‌ها و پیگیری روند اجرای پروژه‌های اعلام شده برخی از سخنان مدیران و مسئولان استان را بازنشر کنیم. شما خوانندگان گرامی نیز می‌توانید ما را در یادآوری وعده‌های مسئولان یاری کنید. منتظر پیام‌های شما هستیم

.11

احمد همتی نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در بیست و پنجم مردادماه سال 95، اعلام کرده بود که تلاش خواهد کرد تا با حمایت از انجمن نجوم شهر سمنان، این انجمن گام‌هایی رو به جلو بردارد و علاقه‌مندان به نجوم بتوانند علایق خود را در فضای مطلوب‌تری دنبال کنند. او گفته بود در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد. اما ظاهرا تا کنون حمایت ویژه‌ای از تنها انجمن علمی شهر سمنان بعمل نیامده است. 
فرماندار سمنان نیز در دی ماه سال 94، طی نامه‌ای به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خواستار تخصیص اعتباری برابر 100 میلیون تومان برای گسترش فعالیت‌های این انجمن شده بود اما این مهم نیز مورد توجه قرار نگرفت.

569309

حسین موسوی شهردار سابق سمنان در بیست و چهارم مردادماه سال 95، اعلام کرده بود که بوستانی به مساحت 6 هزار متر مربع در مجاورت بقاع متبرکه امامزادگان علویان(ع) احداث خواهد شد.
- موسوی در هفته سوم خردادماه سال 95، از آغاز روند احداث یک بوستانِ درخور شأن شهروندان در شهرک روزیه همزمان با هفته دولت خبر داده بود.
- شهردار سابق سمنان در بیست و سوم مردادماه سال گذشته، اعلام کرده بود که میدان شهید دریادار همتی، در هفتم آذرماه همان سال، همزمان با روز نیروی دریایی افتتاح خواهد شد و نماد ملی ناوچه پیکان در میانه این میدان قرار خواهد گرفت. او گفته بود که تملک بناهای پیرامون میدان، 50 میلیارد ریال هزینه دربردارد!

2181413

بهروز اسودی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، در هفدهم مردادماه سال گذشته گفته بود که هماهنگی‌های لازم به منظور برگزاری همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی به میزبانی سمنان صورت گرفته است؛ همایشی که تا کنون برگزار نشده است!

Back to Top

Template Design:Dima Group