هفته نامه سمنان امروز

گزارش تصویری

بازار گرم مهارت آموزی در مرکز فنی و حرفه‌ای سمنان
آیین اربعین شهید مدافع حرم عباس دانشگر
مراسم افتتاحیه مجموعه تاریخی، فرهنگی، پذیرایی زندگی
تشییع با شکوه پیکرمطهر شهید مدافع حرم، عباس دانشگر در سمنان
« سمنان شهر نان»
کوچه باغی که پر از رایحه باران است

فوتبال Small

چرا همه هزینه‌ها برای فوتبال است؟
خب به درک...

در بسیاری از کشورهای جهان فوتبال به یک صنعت با گردش مالی بسیار بالا تبدیل شده است و بنگاه‌های اقتصادی زیادی در کنار آن ارتزاق می‌کنند. بازیکن می‌سازند، آن‌ها را صادر می‌کنند، حق پخش تلویزیونی می‌گیرند، برند پیراهن باشگاهشان در بازار غوغا می‌کند و مبالغ ریز و درشت که در این صنعت غول‌پیکر جابجا می‌شود و معنای واقعی کلمه صنعت را در خصوص این ورزش پر درآمد عینیت می‌بخشند.

اسبSmall

جمعه، نخستین مسابقات درساژ استان سمنان برگزار می‌شود؛

نمایـش اسب‌های خرامــان در ورزشگاه مهر شاهرود

روز جمعه، سوم آذرماه سال جاری، نخستین مسابقات درساژ استان سمنان(تست 1D)، با حضور داوران رسمی فدراسیون سوارکاری، در باشگاه مهر شاهرود برگزار خواهد شد.

به همین بهانه گفتگوی کوتاهی با محمدحسین متولیان، رئیس هیات سوارکاری استان ترتیب دادیم تا جزئیات بیشتری از این مسابقات را به دست آوریم.

IMG 3106تقدیر استاندار از بانوان مدال‌آور گرمساری

استاندار سمنان در دیدار از مدال‌آوران و ورزشکاران گرمساری از مهشاد عوض زاده قهرمان دارت جهان و حدیثه نوحی دارنده مدال برنز جهان در رشته ووینام تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، محمدرضا خباز استاندار سمنان به اتفاق فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان، طاهری فرماندار گرمسار همتی رئیس شورای شهر گرمسار و جمعی از مسئولین با حضور در منزل مهشاد عوض زاده با وی و خانواده او دیدار کردند. 

photo 2017 11 13 17 15 25 Small

محمد‌صادق فرجی ریاست فدراسیون کاراته کشور در گفتگو با سمنان امروز:

هیات‌های ورزشی باید به خودکفایی مالی برسند

با توجه به اینکه رویکرد اداره ورزش و جوانان بر این است تا قبل از به پایان رسیدن دوره 4 ساله ریاستِ هیات‌ها، وضعیت دوره بعد مشخص و از انتخاب سرپرست بی‌نیاز شوند، انتخابات مجمع 4 هیات استان در روزهای انتهایی آبان‌ماه به انجام خواهد رسید. بر این اساس و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته انتخابات مجامع کاراته، اسکیت، نابینایان و وزنه‌برداری به صورت پیاپی برگزار خواهد شد.

123 3 Small
مربی تیم ملی اسکواش:

سمنان جزو 3 استان برتر کشور در استعدادیابی اسکواش است

قره‌ضیاءالدینی، مربی تیم ملی اسکواش با بیان اینکه سمنان جزو سه استان برتر در استعدادیابی اسکواش است گفت: استعدادهای درخشانی در این استان وجود دارند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ مسعود قره‌ضیاءالدینی در تشریح جایگاه سمنان در ورزش اسکواش کشور اظهار کرد: استان سمنان از استعدادهای خوب و آینده‌داری در رشته اسکواش برخوردار است.

ووشو 2 Small

سید مرتضی نبوی، رئیس هیات ووشوی استان سمنان
ورزش استان، رویکرد قهرمانی ندارد
سیاست‌زدگی در ورزش، از عوامل مهم در عدم موفقیت برخی از رشته‌های مدال‌آور است

با راهیابی سه ووشوکار خوب هم استانی به اردوی تیم ملی کشورمان، جهت حضور در مسابقات جاکارتا و همچینن کارنامه موفق هیات ووشو در برگزاری مسابقات بزرگی همچون جام پارس، بر آن شدیم تا طی یک گفتگوی کوتاه از اوضاع و احوال این روزهای هیات با خبر شویم.

والیبال

ناهید امیدی در گفتگو با سمنان امروز:

ستایش جبلی ملی‌پوش تیم ملی والیبال ایران در بازی‌های آسیایی است

ناهید امیدی، مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در گفتگویی کوتاه با سمنان امروز در خصوص رویدادهای مهم اخیر حوزه ورزش بانوان گفت: در مهرماه سال جاری میزبانی‌های متعددی در رشته‌های تنیس، دارت، بسکتبال و بدمینتون داشتیم و اتفاقات خوبی نیز رقم خورد.

بدمینتون

در صورت موافقت فدراسیون جهانی بدمینتون؛

برگزاری مسابقات بین‌المللی به نیمه آذرماه موکول می‌شود

با توجه به نزدیک شدن زمان برگزاری مسابقات بین‌المللی بدمینتون به میزبانی استان سمنان بر آن شدیم تا اخبار دقیق این رقابت‌ها را از نوروزعلی مؤذن، رئیس هیأت بدمینتون استان سمنان، جویا شویم. مؤذن دقایقی پس از خروج از جلسه فدراسیون بدمینتون، طی یک تماس تلفنی کوتاه پاسخگوی سؤالات ما بود که در ادامه می‌خوانید.

photo 2017 10 23 02 22 13

دنیا آقایی، کاپیتان شاهرودیِ تیم ملی جودوی ایران در گفتگو با سمنان امروز؛

لطفــا به مسؤولیـن برنخورَد
این فقط یک درد و دلِ ساده است...

IMG 2135 Small

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان در گفتگو با سمنان امروز مطرح کرد؛

ورزش استان در بخش بانوان پیشرفت چشمگیری داشته است

بعد از وقفه‌ای هشت‌ماهه بار دیگر با شروع فعالیت سرویس ورزشی هفته‌نامه سمنان امروز و در زمانی که مصادف بود با هفته تربیت بدنی و ورزش، به سراغ فرزاد فتاحی، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان سمنان رفتیم تا از احوالات ورزش استان در ماه‌های اخیر و برنامه‌های آتی اداره ورزش و جوانان در آینده آگاه شویم. 
آنچه در زیر می‌خوانید بخشی از این گفتگوی تفصیلی است.

Back to Top

Template Design:Dima Group