هفته نامه سمنان امروز

گزارش تصویری

بازار گرم مهارت آموزی در مرکز فنی و حرفه‌ای سمنان
آیین اربعین شهید مدافع حرم عباس دانشگر
مراسم افتتاحیه مجموعه تاریخی، فرهنگی، پذیرایی زندگی
تشییع با شکوه پیکرمطهر شهید مدافع حرم، عباس دانشگر در سمنان
« سمنان شهر نان»
کوچه باغی که پر از رایحه باران است

والیبال

ناهید امیدی در گفتگو با سمنان امروز:

ستایش جبلی ملی‌پوش تیم ملی والیبال ایران در بازی‌های آسیایی است

ناهید امیدی، مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در گفتگویی کوتاه با سمنان امروز در خصوص رویدادهای مهم اخیر حوزه ورزش بانوان گفت: در مهرماه سال جاری میزبانی‌های متعددی در رشته‌های تنیس، دارت، بسکتبال و بدمینتون داشتیم و اتفاقات خوبی نیز رقم خورد.

 

امیدی در موضوع مهم اعزام ورزشکاران به مسابقات قهرمانی کشور گفت: ما در این بازه کوتاه، با 15 اعزام در رشته‌های دو و میدانی، جودو، بدمینتون، دارت، هندبال، فوتسال، فوتبال، وودبال، کنگ‌فو، کاراته، تکواندو و تنیس نیز شرایط مناسبی را برای حضور بانوان ورزشکار استان در این مسابقات فراهم کردیم.
وی همچنین با اشاره به وضعیت خوب ورزشکاران ملی‌پوش استان ادامه داد: از نیمه دوم سال جاری تا به امروز شش بانوی ورزشکار استان به تیم‌های ملی کشور دعوت شدند. ستایش جبلی، ملیکا محمدی، فرزانه حاج‌حسنی در رشته والیبال و مهلا نادعلی، محیا صفوی و پریسا پورمحمدی در رشته‌های رزمی، در اردوهای تیم ملی حضور داشتند.
امیدی افزود: ستایش جبلی با عملکرد مناسب در اردوهای تیم ملی در آخرین مرحله نیز انتخاب شد و به‌عنوان یکی از بازیکنان اصلی بازی‌های آسیایی، پیراهن تیم ملی را بر تن خواهد کرد.
مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در ارتباط با اعزام به مسابقات برون‌مرزی در نیمه دوم سال عنوان داشت: در رشته دارت عسل عوض‌زاده ورزشکار خوب استان به مسابقات ترکیه اعزام شد و عملکرد قابل قبولی را ارائه داد و مهشاد عوض زاده نیز در مسابقات جهانی ژاپن شرکت کرد.
آبان‌ماه نیز با خبرهای خوشی برای ورزش جانبازان و معلولین همراه خواهد بود و امیدی تصریح داشت که تیم معلولین استان جهت شرکت در مسابقات پیش ‌رو از آمادگی خوبی برخوردار است و در زمان تعیین شده به این مسابقات اعزام خواهد شد.
امیدی با اشاره به میزبانی استان سمنان در مسابقات جودوی انتخابی تیم ملی و عملکرد خوب ورزشکاران استان گفت: ورزشکاران ما در این مسابقات نیز عملکرد قابل قبولی داشتند و دنیا آقایی با کسب مدال طلای مسابقات به‌عنوان یکی از نفرات اصلی در مسابقات 2017 در تیم ملی حضور خواهد داشت.
وی افزود: میزبانی مسابقات بدمینتون نیز از برنامه‌های آبان‌ماه بود که زمان برگزاری آن به جهت برخی عوامل به ابتدای آذرماه موکول شد.
امیدی در پایان در خصوص برنامه‌های خوب صورت گرفته در هفته تربیت بدنی گفت: در این هفته حوزه بانوان حدود 60 برنامه داشت که از مهمترین آن‌ها می‌توان به دیدار با نماینده ولی فقیه، دیدار صمیمی با استاندار سمنان، برگزاری همایش‌های پیاده‌روی و مسابقات ورزشی و همچنین مسابقات ورزشی دستگاه‌های اجرایی ویژه بانوان در رشته‌های آمادگی جسمانی، والیبال، دارت، طناب‌کشی و تنیس روی میز بود.

Back to Top

Template Design:Dima Group