هفته نامه سمنان امروز

گزارش تصویری

بازار گرم مهارت آموزی در مرکز فنی و حرفه‌ای سمنان
آیین اربعین شهید مدافع حرم عباس دانشگر
مراسم افتتاحیه مجموعه تاریخی، فرهنگی، پذیرایی زندگی
تشییع با شکوه پیکرمطهر شهید مدافع حرم، عباس دانشگر در سمنان
« سمنان شهر نان»
کوچه باغی که پر از رایحه باران است

IMG 3106تقدیر استاندار از بانوان مدال‌آور گرمساری

استاندار سمنان در دیدار از مدال‌آوران و ورزشکاران گرمساری از مهشاد عوض زاده قهرمان دارت جهان و حدیثه نوحی دارنده مدال برنز جهان در رشته ووینام تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، محمدرضا خباز استاندار سمنان به اتفاق فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان، طاهری فرماندار گرمسار همتی رئیس شورای شهر گرمسار و جمعی از مسئولین با حضور در منزل مهشاد عوض زاده با وی و خانواده او دیدار کردند. 

 

استاندار سمنان به موفقیت ورزشکاران بانوی استان در آوردگاه‌های ملی و بین‌المللی، اشاره و اضافه کرد: این موفقیت‌ها حاصل زحمات خانواده و مربیان این ورزشکاران است. 
موفقیت‌های فرزندان ایران اسلامی نشان از استقامت و صبر آنها در مقابل مشقت‌ها و همچنین ممارست و پافشاری بر تمرین برای به‌دست آوردن ارزش‌های قهرمانی است.
وی با بیان اینکه ورزش نه تنها ارزش معنوی علمی و منطقی و عقلی دارد بلکه ارزش سیاسی نیز دارد تصریح کرد: به احتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی و نواختن سرود کشور در میادین بین‌المللی موجب سربلندی ایران در مجامع بین المللی و این ارزش معنوی است که با تلاش ورزشکاران به دست می‌آید.
استاندار سمنان، تلاش ورزشکاران در مطرح کردن نام جمهوری اسلامی را ستود و گفت: ما به هر نحوی که بتوانیم به عزت و اقتدار کشور کمک کنیم، در راستای پاسداری از خون شهد است.
خباز، قهرمانی واقعی را حرکت در مسیر الهی و صراط مستقیم دانست و گفت: قهرمان واقعی کسی است که نفس خود را کنترل و شیطان را به زمین بزند.
استاندار سمنان، از ورزش به عنوان راهی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی نام برد و خاطرنشان کرد: ورزش یکی از راه‌های مبارزه با آفت‌ها، آسیب‌ها و سالم سازی افکار در جامعه است.
استاندار سمنان در این دیدار از شماری از مدال‌آوران و ورزشکاران گرمساری و از جمله مهشاد عوض زاده قهرمان دارت جهان و حدیثه نوحی دارنده مدال برنز جهان در رشته ووینام تقدیر کرد.
گفتنی است در سال جاری تیم ملی دارت دوبل دختران کشورمان با حضور مهشاد عوض زاده ورزشکار شایسته گرمساری با برتری مقابل تیم قدرتمند هلند به عنوان قهرمانی جهان دست یافت و مدال طلا را برای اولین بار به ارمغان آورد و همچنین حدیثه نوحی دیگر بانوی رزمی کار گرمساری نیز موفق به کسب مقام سوم و نشان برنز پیکارهای 2017 ووینام قهرمانی جهان شد.

Back to Top

Template Design:Dima Group