هفته نامه سمنان امروز

گزارش تصویری

بازار گرم مهارت آموزی در مرکز فنی و حرفه‌ای سمنان
آیین اربعین شهید مدافع حرم عباس دانشگر
مراسم افتتاحیه مجموعه تاریخی، فرهنگی، پذیرایی زندگی
تشییع با شکوه پیکرمطهر شهید مدافع حرم، عباس دانشگر در سمنان
« سمنان شهر نان»
کوچه باغی که پر از رایحه باران است

20171224152 Small

محمدرضا ابونوری رئیس هیات بدن‌سازی و پرورش‌اندام استان سمنان:
حمایت مالی باشگا‌ه‌ها از هیات استان، به نفع جامعه بزرگ پرورش‌اندام است

محمدرضا ابونوری مربی توانمند و رئیس هیات بدن‌سازی و پرورش‌اندام استان سمنان در حالی در مجمع انتخابات روز دوشنبه در سمت خود ابقاء شد که رقیبی را در کنار خود نمی‌دید و با کسب تمامی آراء ممکن برای چهار سال دیگر، سکان‌دار مردان آهنین و بانوان حاضر در این رشته مهیج و پرطرفدار شد.
او پس از این انتخاب در گفتگویی کوتاه از برنامه‌های آتی هیات در چهار سالِ پیش رو گفت.


ابونوری با اشاره به اینکه حضور پورعلی‌فرد ریاست فدراسیون، امیری، رئیس کمیته آموزش و همچنین حمزه هوشمند از قهرمانان و پیشکسوتان این رشته در کشور در این مجمع افتخار بزرگی بود گفت: بسیار خوشحالم که دوستان حاضر در جلسه برای بار دوم و با حداکثر آراء، بنده را برای خدمت در این سمت انتخاب کردند و امیدوارم بتوانم پاسخگوی این رای اعتماد آن‌ها باشم.
رئیس هیات بدن‌سازی و پرورش‌اندام استان سمنان در خصوص کمبودهای حال حاضر استان در این رشته اظهار داشت: بی‌شک یکی از مهمترین مشکلات هیات، کمبود اعتبار و مسائل مالی است. البته در طی این سال‌ها تمام تلاش خود را در جهت درآمدزایی هیات استان به کار بستیم و در مواردی نیز موفق بودیم؛ اما موضوع مهم و دغدغه حالِ حاضر ما، ایجاد درآمدهای پایدار برای هیات است که به این طریق می‌توانیم برنامه‌ریزی‌های بلند مدت خود را نیز عملیاتی کنیم.
این موضوع برای استانی که کم جمعیت است مساله مهمی است و البته راهکارهایی نیز وجود دارد که آن‌ها را در جلسات آینده مجمع مطرح کرده و به رای خواهیم گذاشت.
او با اعلام اینکه کمک مالی باشگاه‌ها می‌تواند یکی از مواردی باشد که به هیات استان کمک شایانی خواهد کرد عنوان داشت: اگر باشگا‌ه‌های استان فقط به میزان شهریه یکی از ورزشکاران خود در ماه به هیات استان کمک کنند، در مجموع رقم قابل توجهی خواهد شد و این سرمایه‌گذاری حتی در کوتاه مدت نیز به نفع خود باشگاه‌هاست. 
ابونوری در خصوص برنامه‌های آتی هیات در جهت بهبود وضعیت این رشته در استان گفت: نخستین اقدام ما که در گذشته نیز تا حدودی موفق به انجام آن شدیم، طرح درجه‌بندی باشگاه‌هاست. احداث خانه بدن‌سازی از دیگر برنامه‌های مهم ما خواهد بود که در حال حاضر قول مساعد جناب فتاحی جهت تفویض زمین را گرفته‌ایم و این مهم با مساعدت فدراسیون و در آینده نزدیک به انجام خواهد رسید.
اختصاص بیمه مسئولیت مدنی، آتش‌سوزی و خدمات درمانی و تکمیلی برای باشگاه‌داران از دیگر برنامه‌های ما در این دوره خواهد بود که در سال‌های گذشته برخی از موارد آن را به مرحله اجرایی رسانده‌ایم.
برنامه‌های روزمره هیات از قبیل برگزاری کلاس‌ها، مسابقات، اعزام‌ها و مواردی از دست نیز با قدرت بیشتر پیگیری خواهند شد.
رئیس هیات بدن‌سازی و پرورش‌اندام استان در پایان از انعکاس اخبار و حمایت اصحاب رسانه از این رشته پرطرفدار قدردانی کرد و خواستار ادامه این روند مطلوب در جهت توسعه و رشد این رشته ورزشی شد.

Back to Top

Template Design:Dima Group