هفته نامه سمنان امروز

گزارش تصویری

بازار گرم مهارت آموزی در مرکز فنی و حرفه‌ای سمنان
آیین اربعین شهید مدافع حرم عباس دانشگر
مراسم افتتاحیه مجموعه تاریخی، فرهنگی، پذیرایی زندگی
تشییع با شکوه پیکرمطهر شهید مدافع حرم، عباس دانشگر در سمنان
« سمنان شهر نان»
کوچه باغی که پر از رایحه باران است

IMG 2365 Smallبه مناسبت روز تاسیس بنیاد شهید در اسفندماه؛
میزبانی سمنان در نخستین دوره مسابقات آزاد جایزه بزرگ تیراندازی کشور

::سعیده حمیدی
مدتی است که در تیراندازی خبرهای خوشی به گوش می‌رسد. ورزشکاران ما سهمیه المپیک می‌گیرند. بانوان ما اردونشین تیم ملی می‌شوند و موفقیت‌هایی از این دست که در رشته‌های مختلف به دست می‌آید. 
قربانعلی قربان‌زاده، رئیس هیات تیراندازی استان سمنان در گفتگویی کوتاه با خبرنگار هفته‌نامه سمنان امروز در خصوص کسب موفقیت‌های اخیر در تیراندازی استان گفت: اگر امروز به راحتی عنوان می‌کنیم که بازیکن ما المپیکی شد یا تیرانداز دیگر استان طلای آسیا را بر گردن آویخت، ما تمامی این افتخارات را مدیون روسای هیات‌ شهرستان‌ها و مربیان سختکوش و زحمتکش هستیم.


وی ادامه داد: هیات تیراندازی بر خلاف بسیاری از هیات‌ها، به صورت چراغ خاموش حرکت می‌کند. رسالت ما پرداختن به ورزش‌ همگانی و همچنین قهرمان‌پروری و همان تعهدی است که به نظام جمهوری اسلامی و مردم سمنان دادیم که به لطف خدا ثمره انجام این تعهدات را در کسب نتایج غرورآفرین اخیر ورزشکاران استان مشاهده می کنید.
قربان‌زاده با اعلام اینکه خبرهای خوشی برای مردم استان سمنان در راه است گفت: در اسفندماه و به مناسبت تاسیس بنیاد شهید و البته روز شهید، برگزاری نخستین دوره مسابقات آزاد جایزه بزرگ تیراندازی کشور به میزبانی استان سمنان برگزار خواهد شد و با رایزنی که با فدراسیون انجام شده است به لطف خدا این مسابقات در تقویم ورزشی تیراندازی کشور نیز ثبت و هرساله به صورت مستمر برگزار خواهد شد.
رئیس هیات تیراندازی استان سمنان در خصوص حمایت مسوولین ورزشی و استانی از قهرمانان و تیراندازان کشور در زمینه امکانات و سخت‌افزار عنوان داشت: خرید تجهیزات و امکانات تیراندازی بسیار هزینه‌بر است و ما این توقع را از اداره کل ورزش یا نهادهای دیگر نداریم؛ همین که اداره کل در لیگ برتر از ورزشکاران ما حمایت می‌کند لطف بسیار بزرگی انجام می‌دهند. سعی ما بر این است تا ورزشکاران برای حضور در مسابقات، سلاح‌های خود را به صورت شخصی تهیه کنند و تا به امروز نیز این روال در بین ورزشکاران برقرار بوده است؛ فقط امیدواریم فدراسیون تیراندازی کشور، نیم‌نگاهی نیز به هیات‌های استان‌ها داشته باشند و آن‌ها را از حمایت‌های خود محروم نکند.
قربان‌زاده در پایان عنوان داشت: مطبوعات قلب تپنده هیات‌های ورزشی هستند و من به سهم خود از تمامی فعالین در این عرصه تشکر می‌کنم.

Back to Top

Template Design:Dima Group