هفته نامه سمنان امروز

گزارش تصویری

بازار گرم مهارت آموزی در مرکز فنی و حرفه‌ای سمنان
آیین اربعین شهید مدافع حرم عباس دانشگر
مراسم افتتاحیه مجموعه تاریخی، فرهنگی، پذیرایی زندگی
تشییع با شکوه پیکرمطهر شهید مدافع حرم، عباس دانشگر در سمنان
« سمنان شهر نان»
کوچه باغی که پر از رایحه باران است

17012

آقاجان‌پور، مربی تیم کَن در تورنمنت ترکیه:
این موفقیت‌ها هنوز ابتدای راه ماست

 

 

تیم تکواندو دختران لوازم خانگی کن که به عنوان نماینده ایران در رقابت های بین المللی ترکیه حضور داشت، در رده سنی نونهالان و نوجوانان موفق به کسب ۵ مدال طلا، دو نقره و شش برنز شد.
این مسابقات با حضور بیش از هزار و پانصد هوگوپوش از کشورهای ایتالیا، انگلیس، مراکش، سوئد، قزاقستان، اوکراین، آلمان، جمهوری آذربایجان و ترکیه به مدت ۳ روز در رده‌های مختلف سنی برگزار شد.

راضیه آقاجان‌پور مربی توانای هم‌استانی که به عنوان مربی تیم کن در این تورنمنت حضور داشت از سطح کیفی بالای مسابقات سخن گفت و افزود: تیم کن که به نمایندگی از ایران در این رقابت‌ها حاضر بود از بیشتر ملی‌پوشان کشور در ترکیبش بهره می‌برد. البته بیشتر تیم‌های حاضر نیز با گلچینی از تکواندوکاران زبده کشورشان در این رقابت‌ها حاضر بودند.
وی در ارتباط با دو ملی‌پوش سمنانی حاضر در این رقابت‌ها گفت: مبینا شاکری برای اولین بار در رده نوجوانان به روی شیاپجانگ رفت و فراتر از انتظار ظاهر شد. غزل سلطانی نیز که اولین مسابقات برون‌مرزی‌اش را تجربه می‌کرد بسیار خوب عمل کرد.
وی با اشاره به مدال نقره ارزشمند مبینا شاکری در این مسابقات تصریح کرد:‌ مبینا به دلیل آسیب‌دیدگی در ناحیه پای راست حدود یک ماه از تمرینات دور بود و تغییر رده سنی او نیز کمی در رنگ مدالش موثر بود؛ اما او بازی نهایی را در مقابل حریفی از آلمان واگذار کرد که جزو بهترین‌های این کشور است و این موضوع چیزی از ارزش‌های مبینا کم نخواهد کرد.
آقاجان‌پور ادامه داد: غزل سلطانی نیز مبارزات بسیار خوبی داشت و در مقابل حریف هم تیمی خود، مهلا مومن‌زاده که سه دوره قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد، در راند طلایی بازی را واگذار کرد و در نهایت مدال برنز این رقابت‌ها را بر گردن آویخت. وی در ارتباط با مراسم استقبال از قهرمانان مدال‌آور این مسابقات عنوان کرد: متاسفانه مسئولان به ورزش قهرمانی بهایی نمی‌دهند و در شرایطی که از لحاظ مالی کمک شایانی به این ورزشکاران نمی‌کنند، در مواردی که حضور آن‌ها می‌تواند منجر به دلگرمی این ورزشکاران شود نیز کوتاهی می‌کنند.
آقاجان‌پور در پایان خاطرنشان کرد: به طور حتم مبینا شاکری با تمرین بیشتر و آشنایی با حریفانش در این رده سنی می‌تواند بیش از پیش بر تارک تکواندو کشور بدرخشد و غزل سلطانی نیز با توجه به سن کمی که دارد، سال‌های طولانی و پر از موفقیت را در ورزش تکواندو پیش روی خواهد داشت.

 

 

 


 photo 2016 02 22 08 39 40

 

 

17013

 

 

17014

 

 

17015

 

 

photo 2016 02 22 08 38 22

انتهای پیام /  *

Back to Top

Template Design:Dima Group