هفته نامه سمنان امروز

گزارش تصویری

بازار گرم مهارت آموزی در مرکز فنی و حرفه‌ای سمنان
آیین اربعین شهید مدافع حرم عباس دانشگر
مراسم افتتاحیه مجموعه تاریخی، فرهنگی، پذیرایی زندگی
تشییع با شکوه پیکرمطهر شهید مدافع حرم، عباس دانشگر در سمنان
« سمنان شهر نان»
کوچه باغی که پر از رایحه باران است

semnan farda

سمنانِ امروز برای فردا

 

سمنانِ امروز برای فردا، چرا ما برای فردا فکر می‌کنیم؟ آیا فرزندانمان، امیدهای این مرز و بوم، سیمرغ‌های کوچک برخواسته از خاکِ قومس پرشان آتش بگیرد به این شهر باز می‌گردند؟
در پس تلاش‌های مدیران شبکه همرسانی مکان‌بین و مجله عکاسی ایران برای فردای بهتر سمنان و ایرانی آباد، مجله عکاسی ایران تا پایان کار خود به‌طور رایگان در اختیار مخاطبان قرار خواهدگرفت. شبکه همرسانی مکان‌بین نیز با دوزبانه‌شدن برای بهره‌برداری مخاطبان غیر فارسی طراحی شده‌است.

شماره پنجم این مجله که به معرفی سه عکاس ایرانی و یک عکاس از ایتالیا پرداخته در حال حاضر به صورت آنلاین و رایگان قابل دسترس تمام مردم این زمین سبز است. عکاسان معرفی شده در این شماره : امید گلزار، مجید مومنی مقدم، علی رضائیان و آلبرتو بانیزا از عکاسان حرفه‌ای در سبک ماکروفوتوگرافی هستند. ماکروفوتوگرافی شاخه‌ای از عکاسی است که از نمای نزدیک و بطور معمول از سوژه‌های کوچک عکسبرداری می‌کند این مجله به موضوع حشره هراسی در قالب پرونده ویژه پرداخته و در تحریریه این شماره : عمادالدین قرشی، هدیه کیمیایی، علی اتحاد، کیان کیانی ، بابک جوادزاده، سمانه زارعی، مجید مومنی مقدم، علی رضائیان، نگار منوچهری، نگین مقدردوست و مهرزاد اسدی حضور دارند.
آدرس جدید مجله: www.iranphotographyjournal.com

انتهای پیام / *

Back to Top

Template Design:Dima Group